k Babičce | Podmínky ubytování
stylove ubytovani s srdci jizni moravy
Němčičky ubytování, ubytování, němcicky, k babičce, babička, jižní Morava, Morava, styl, vintage, moderní, starožitný, odpočinek, relax, vesnice, spánek, luxus, klid, les, ptáčci, zahrada, degustace, sudy, sklep, genius loci, dvůr, krb, udírna, pec, zápraží, chodník, pískovec, renovace, restaurování, sjezdovka, bobová dráha, koupaliště, minigolf, design, vino, víno, příroda, priroda, pohoda, stylový, nemcicky, penzion, hotel, stylové, nejstylovější, prázdninový dům, chata, chalupa, týden, víkendový pobyt, slovácko
2
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Podmínky ubytování

Pokyny k pobytu

1. Nástup na pobyt je možný mezi 16 a 20 hodinou, ukončení pobytu od 8 do 10 hodin, pozdější nástup či ukončení po domluvě za poplatek 300 Kč.

2. Při rezervaci se platí záloha 50% z celkové částky, zbylých 50% se platí hotově při příjezdu. Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Zálohu prosím na účet číslo 1441441017/3030, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a termín pobytu. V případě nenastoupení je záloha nevratná.

3. Při nástupu na pobyt se platí turistické poplatky (10 Kč za dospělou osobu a noc). Při registraci v den příjezdu Vás poprosím o vratný depozit 2 000 Kč na úhradu případných škod Vámi způsobených. Při bezproblémovém ukončení pobytu Vám bude depozit v plné výši navrácen.

4. V ceně je zahrnuto použití ložního prádla, ručníků a hygienických potřeb.

5. V případě zájmu je zdarma k zapůjčení dětská postýlka (po předchozí domluvě).

6. Pobyt se zvířaty není povolen.

Prosím, zavolejte mi cca 30 min. před Vaším příjezdem, abych Vás mohla očekávat.

V případě zájmu je možné si objednat posezení v našem sklepě

s degustací našich vlastních vín se sklepmistrem.

Vinarskysklep.cz
Více - smlouva