k Babičce | Podmínky ubytování
stylove ubytovani s srdci jizni moravy
Němčičky ubytování, ubytování, němcicky, k babičce, babička, jižní Morava, Morava, styl, vintage, moderní, starožitný, odpočinek, relax, vesnice, spánek, luxus, klid, les, ptáčci, zahrada, degustace, sudy, sklep, genius loci, dvůr, krb, udírna, pec, zápraží, chodník, pískovec, renovace, restaurování, sjezdovka, bobová dráha, koupaliště, minigolf, design, vino, víno, příroda, priroda, pohoda, stylový, nemcicky, penzion, hotel, stylové, nejstylovější, prázdninový dům, chata, chalupa, týden, víkendový pobyt, slovácko
2
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Podmínky ubytování

1. Nástup na pobyt je možný mezi 16 a 20 hodinou, ukončení pobytu od 8 do 10 hodin, pozdější nástup či ukončení po domluvě za poplatek 300 Kč.

2. Při rezervaci se platí záloha 50% z celkové částky, zbylých 50% plus 2000 Kč vratná záloha se platí nejpozději 10 dnů před příjezdem. Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Zálohu prosím na účet číslo 1441441017/3030, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a termín pobytu. V případě nenastoupení je záloha nevratná.

3. Při odjezdu se platí turistické poplatky (25 Kč za dospělou osobu a noc) a Vámi spotřebovaná el. energie.

 4. Vratný depozit 2 000 Kč se používá na úhradu případných škod Vámi způsobených. Při bezproblémovém ukončení pobytu Vám bude depozit v plné výši navrácen zpět na Váš účet..

5. V ceně je zahrnuto použití ložního prádla, ručníků a hygienických potřeb.

6. V případě zájmu je k zapůjčení dětská postýlka (po předchozí domluvě za 200 Kč za celý pobyt).

7. Pobyt se zvířaty není povolen.

Prosím, zavolejte mi cca 60 min. před Vaším příjezdem, abych Vás mohla očekávat.

V případě zájmu je možné si objednat posezení v našem sklepě

s degustací našich vlastních vín se sklepmistrem.