k Babičce | Svatba u nás
stylove ubytovani s srdci jizni moravy
Němčičky ubytování, ubytování, němcicky, k babičce, babička, jižní Morava, Morava, styl, vintage, moderní, starožitný, odpočinek, relax, vesnice, spánek, luxus, klid, les, ptáčci, zahrada, degustace, sudy, sklep, genius loci, dvůr, krb, udírna, pec, zápraží, chodník, pískovec, renovace, restaurování, sjezdovka, bobová dráha, koupaliště, minigolf, design, vino, víno, příroda, priroda, pohoda, stylový, nemcicky, penzion, hotel, stylové, nejstylovější, prázdninový dům, chata, chalupa, týden, víkendový pobyt, slovácko
16154
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16154,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Prožijte svůj svatební den u nás na chaloupce ve stylovém prostředí v srdci jižní Moravy.

 

svatby až pro 30 osob s ubytovací kapacitou 10 lůžek

Začněte snít společně s námi – uspořádejte svůj svatební den u nás ve k Babičce.

Chceme se s Vámi setkat a poslechnout si Vaše přání a touhy. Proměnit Vaše sny a představy o slavnostním dni ve skutečnost. Postarat se o hladký průběh celé události a dovolit Vám a Vašim hostům vnímat sebe navzájem a emoce kolem.

Romantické prostředí

Romantika, klid, příroda, rodinné prostředí  – to jsou slova, která naši chaloupku K Babičce stručně charakterizují. A podle nás i ideální podmínky pro dokonalou svatbu.

Vše na jednom místě

Díky komplexnosti našeho areálu umíme uspořádat svatbu se vším všudy. Nemusíte přejíždět kvůli obřadu, můžete u nás přespat, v klidu prožít Váš den se svými blízkými. Rádi Vám zařídíme i dekorace – květinovou výzdobu, doporučíme fotografa i oddávajícího (K Babičce spadá pod Městský úřad Velké Pavlovice a přijíždí k nám oddávat velmi rádi.).

 

V nabídce máme výtečná vína z našich vinic a z vinařství Zlatovíno. Jelikož jsme však na Jižní Moravě, akceptujeme možnost dovézt si vlastní víno z Vašeho oblíbeného vinařství.

 

K dispozici budete mít kompletně vybavenou stodolu s kapacitou až 30 osob, venkovní místo na obřad v zahradě s nádherným výhledem na listnatý les a penzion s kapacitou 10 osob.

 

V rámci pronájmu místa je Vám samozřejmě po celou dobu svatby k dispozici náš zkušený a usměvavý personál.

 

Rádi Vám za zvýhodněnou cenu nabídneme také možnost ubytování jak noc před svatbou, tak v den svatby, abyste si pobyt u nás mohli opravdu maximálně užít.

 

Ceník Vám zašleme na vyžádání, cena je vždy individuální dle Vašeho přání a požadavků.

Těšíme se na vás.